UMZ16NT106 Rohm
  • Part Number: UMZ16NT106
  • Manufacturer Name: Rohm
  • Description: DIODE ZENER ARRAY 16V 200MW UMD3
  • Category: Zener Array Diodes
  • Status:
  • Available: 15,122
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about UMZ16NT106 Rohm
    UMZ16NT106 Rohm
    UMZ16NT106 is manufactured by Rohm and is categorized in the Zener Array Diodes category. UMZ16NT106 is described as DIODE ZENER ARRAY 16V 200MW UMD3. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 3V D SIZE ALKALINE
    View
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATTERY PK 6.0V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATT PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 3.0V C SIZE ALKALINE