UMZ12KTL Rohm
  • Part Number: UMZ12KTL
  • Manufacturer Name: Rohm
  • Description: DIODE ZENER ARRAY 12V 200MW UMD4
  • Category: Zener Array Diodes
  • Status:
  • Available: 42,703
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about UMZ12KTL Rohm
    UMZ12KTL Rohm
    UMZ12KTL is manufactured by Rohm and is categorized in the Zener Array Diodes category. UMZ12KTL is described as DIODE ZENER ARRAY 12V 200MW UMD4. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Rohm
    ---> Zener Array Diodes from all manufacturers
    ---> Diodes by sub category
  • More About  Zener Array Diodes
    Diodes
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    FERRULE RND HANDLE .156"THR ALUM
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    DIN RAIL ADAPTER
    View
    Schroff
    POZ SCREW M2.5X12.3 100 PCS
    Schroff
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"