UDZVTE-176.2B Rohm
  • Part Number: UDZVTE-176.2B
  • Manufacturer Name: Rohm
  • Description: DIODE ZENER 6.2V 200MW UMD2
  • Category: Single Zener Diodes
  • Status:
  • Available: 49,280
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about UDZVTE-176.2B Rohm
    UDZVTE-176.2B Rohm
    UDZVTE-176.2B is manufactured by Rohm and is categorized in the Single Zener Diodes category. UDZVTE-176.2B is described as DIODE ZENER 6.2V 200MW UMD2. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    NEG BATTERY CONTACT COIN CELL
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    E2GO CELL PHONE CHARGER SPRINT
    View
    Tripp Lite
    DUAL-PORT USB CAR CHARGER FOR TA
    Tripp Lite
    DUAL USB CAR CHARGER FOR TABLETS
    BATT CHARGER IN-VEHICLE USB 5V
    Memory Protection Devices
    12V AUTO PLUG ADPT-AIRCRAFT PLUG
    TABLET/PHONE USB CHARGER 5V 2.4A