UDZVTE-175.1B Rohm
  • Part Number: UDZVTE-175.1B
  • Manufacturer Name: Rohm
  • Description: DIODE ZENER 5.1V 200MW UMD2
  • Category: Single Zener Diodes
  • Status:
  • Available: 31,373
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about UDZVTE-175.1B Rohm
    UDZVTE-175.1B Rohm
    UDZVTE-175.1B is manufactured by Rohm and is categorized in the Single Zener Diodes category. UDZVTE-175.1B is described as DIODE ZENER 5.1V 200MW UMD2. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    View
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    Energizer
    BATT SLVR OX 1.55V BUTTON 11.6MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM