UDZVTE-172.2B Rohm
  • Part Number: UDZVTE-172.2B
  • Manufacturer Name: Rohm
  • Description: DIODE ZENER 2.2V 200MW UMD2
  • Category: Single Zener Diodes
  • Status:
  • Available: 6,026
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about UDZVTE-172.2B Rohm
    UDZVTE-172.2B Rohm
    UDZVTE-172.2B is manufactured by Rohm and is categorized in the Single Zener Diodes category. UDZVTE-172.2B is described as DIODE ZENER 2.2V 200MW UMD2. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Rohm
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    View
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATTERY PK 6.0V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATT PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 3.0V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 3V C SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 4.5V AA SIZE ALKALINE