UDZSTE-173.9B Rohm
  • Part Number: UDZSTE-173.9B
  • Manufacturer Name: Rohm
  • Description: DIODE ZENER 3.9V 200MW UMD2
  • Category: Single Zener Diodes
  • Status:
  • Available: 42,851
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about UDZSTE-173.9B Rohm
    UDZSTE-173.9B Rohm
    UDZSTE-173.9B is manufactured by Rohm and is categorized in the Single Zener Diodes category. UDZSTE-173.9B is described as DIODE ZENER 3.9V 200MW UMD2. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Rohm
    ---> Single Zener Diodes from all manufacturers
    ---> Diodes by sub category
  • More About  Single Zener Diodes
    Diodes
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    INSERT/EXTRACTOR PCB 1.55" NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CARD GUIDE ESD CLIP 50 PCS
    View
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, TAPPED, 2.8"
    Schroff
    POWER SUPPLY CODING KEY
    LED 3.2 GREEN
    HANDLE 8HP VME PLASTIC GREY
    HANDLE 4HP VME PLASTIC GREY
    Essentra Components
    INSERTER/EXTRACTOR .175X.062"
    Essentra Components
    CARD EJECTOR WHITE 1/16"
    PCB HANDLE A
    Bivar
    CARD EJECTOR PCB 1.5" .063" WHT