UDZLVTE-17120 Rohm
  • Part Number: UDZLVTE-17120
  • Manufacturer Name: Rohm
  • Description: DIODE ZENER 120V 200MW SOD323FL
  • Category: Single Zener Diodes
  • Status:
  • More about UDZLVTE-17120 Rohm
    UDZLVTE-17120 Rohm
    UDZLVTE-17120 is manufactured by Rohm and is categorized in the Single Zener Diodes category. UDZLVTE-17120 is described as DIODE ZENER 120V 200MW SOD323FL. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Rohm
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 6V 3.4AH
    View
  • Manufacturer Name
    Enersys
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 2V 5AH
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY LEAD ACID 6V 7.2AH
    Enersys
    BATTERY LEAD ACID 2V 2.5AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 4.5AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 1.3AH
    Sparkfun Electronics
    BATTERY LITHIUM 3.7V 1AH
    BATT LITH 3V 100MAH COIN 30.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 4.2AH L-FAT A
    BATTERY NIMH 1.2V 3AH SC
    BATT LITH 3V 50MAH COIN 23.0MM