UCR18EVHFSR075 Rohm
  • Part Number: UCR18EVHFSR075
  • Manufacturer Name: Rohm
  • Description: RES 0.075 OHM 1% 1/2W 1206
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • Available: 24,342
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about UCR18EVHFSR075 Rohm
    UCR18EVHFSR075 Rohm
    UCR18EVHFSR075 is manufactured by Rohm and is categorized in the SMD Chip Resistors category. UCR18EVHFSR075 is described as RES 0.075 OHM 1% 1/2W 1206. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Cui
  • Description
    SPEAKER 8OHM 3W TOP PORT 92DB
    View
  • Manufacturer Name
    Cui
  • Description
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 91DB
    View
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 81DB
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 82DB
    Pui Audio
    SPEAKER 8OHM 500MW TOP PORT 79DB
    Pui Audio
    SPEAKER 8OHM 1.5W TOP PORT 92DB
    SPEAKER 8OHM 1.5W TOP PORT 85DB
    SPEAKER 8OHM 500MW TOP PORT 83DB
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 84DB
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 89DB
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 80DB
    SPEAKER 8OHM 2W TOP PORT 87DB