UCR18EVHFSR062 Rohm
  • Part Number: UCR18EVHFSR062
  • Manufacturer Name: Rohm
  • Description: RES 0.062 OHM 1% 1/2W 1206
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • Available: 16,146
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about UCR18EVHFSR062 Rohm
    UCR18EVHFSR062 Rohm
    UCR18EVHFSR062 is manufactured by Rohm and is categorized in the SMD Chip Resistors category. UCR18EVHFSR062 is described as RES 0.062 OHM 1% 1/2W 1206. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    PMC MEZZANINE BOARD SPACER
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    T-STRUT 20.85"X1" FOR CARD RACK
    View
    Schroff
    TEST SOCKET 2MM DOUBLE SHORT
    THREADED INSERT M2.5 84HP
    PMC MEZZANINE COVER
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 6.30"
    Vector
    CARD GUIDE CPCI
    CARD GUIDE 340MM HVY DUTY ALUM
    GUIDE RAIL 280MM HEAVY
    CARD GUIDE 160MM HVY DUTY ALUM
    Calmark - Birtcher
    PCB GUIDE, NYLON
    GUIDE RAIL 220MM HEAVY