UCR18EVHFSR036 Rohm
  • Part Number: UCR18EVHFSR036
  • Manufacturer Name: Rohm
  • Description: RES 0.036 OHM 1% 1/2W 1206
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • Available: 33,600
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about UCR18EVHFSR036 Rohm
    UCR18EVHFSR036 Rohm
    UCR18EVHFSR036 is manufactured by Rohm and is categorized in the SMD Chip Resistors category. UCR18EVHFSR036 is described as RES 0.036 OHM 1% 1/2W 1206. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    PIEZO CERAMIC BENDER 35MM 30V
    View
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    PIEZO CERAMIC BENDER 30V 1300HZ
    View
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 2.2KHZ
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO STD 0.6KHZ 20V
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO FEDBK 2.9KHZ 30V
    PIEZO CERAMIC BENDER 30V 1000OHM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 1.3KHZ 41MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.6KHZ 35MM
    PIEZO CERAMIC BENDER 20MM 4.0KHZ
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.1KHZ 100M
    BUZZER ELEMENT PIEZO 6KHZ 15MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.6KHZ 27MM