UCR18EVHFSR033 Rohm
  • Part Number: UCR18EVHFSR033
  • Manufacturer Name: Rohm
  • Description: RES 0.033 OHM 1% 1/2W 1206
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • Available: 27,227
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about UCR18EVHFSR033 Rohm
    UCR18EVHFSR033 Rohm
    UCR18EVHFSR033 is manufactured by Rohm and is categorized in the SMD Chip Resistors category. UCR18EVHFSR033 is described as RES 0.033 OHM 1% 1/2W 1206. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    WASHER COMPRESSION SNP SERIES
    View
  • Manufacturer Name
    Ftdi
  • Description
    MOD USB AUDIO FLASH DRIVE I/F
    View
    Knowles
    ACOUSTIC DAMPER 680 OHMS
    Knowles
    ACOUSTIC DAMPER BROWN 1000OHMS
    ACOUSTIC DAMPER GREY 330 OHMS
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    EMC
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN PLUG HOUSING CPC 6POS BLACK