UCR18EVHFSR022 Rohm
  • Part Number: UCR18EVHFSR022
  • Manufacturer Name: Rohm
  • Description: RES 0.022 OHM 1% 1/2W 1206
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • Available: 27,877
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about UCR18EVHFSR022 Rohm
    UCR18EVHFSR022 Rohm
    UCR18EVHFSR022 is manufactured by Rohm and is categorized in the SMD Chip Resistors category. UCR18EVHFSR022 is described as RES 0.022 OHM 1% 1/2W 1206. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    COVER ABS FOR PB-1558-BF
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    COVER ABS FOR PB-1563
    View
    Cinch Connectivity
    MODICE VENT SMALL ENCL 2 HS
    Phoenix Contact
    UPPER PART HOUSING BC 161.6MM
    PANEL INTERNAL 10.4" X 14.3"
    Keystone Electronics
    PANEL PHENOLIC 5 1/4X6 3/4" BLK
    PANEL PLASTIC 6.3X9.9" FOR NB
    Phoenix Contact
    HOUSING UPPER PART PRINT CIR
    ELECTRONIC HOUSING BASE
    PANEL PLASTIC 4.9X4.9" FOR NB
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE