UCR18EVHFSR018 Rohm
  • Part Number: UCR18EVHFSR018
  • Manufacturer Name: Rohm
  • Description: RES 0.018 OHM 1% 1/2W 1206
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • Available: 27,182
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about UCR18EVHFSR018 Rohm
    UCR18EVHFSR018 Rohm
    UCR18EVHFSR018 is manufactured by Rohm and is categorized in the SMD Chip Resistors category. UCR18EVHFSR018 is described as RES 0.018 OHM 1% 1/2W 1206. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    View
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    Energizer
    BATT SLVR OX 1.55V BUTTON 11.6MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM