UCR18EVHFSR013 Rohm
  • Part Number: UCR18EVHFSR013
  • Manufacturer Name: Rohm
  • Description: RES 0.013 OHM 1% 1/2W 1206
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • Available: 26,925
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about UCR18EVHFSR013 Rohm
    UCR18EVHFSR013 Rohm
    UCR18EVHFSR013 is manufactured by Rohm and is categorized in the SMD Chip Resistors category. UCR18EVHFSR013 is described as RES 0.013 OHM 1% 1/2W 1206. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BACKPLANE VME J1 10SLOT 3U
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 3U 32BIT 5V
    View
    BACKPLANE 4SLOT 3U VME J1
    BACKPLANE 5SLOT 3U VME J1
    Memory Protection Devices
    ZA1030-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    Memory Protection Devices
    12V PLUG AUTO W/FUSE AND GN LED