UCR10EVHJSR068 Rohm
  • Part Number: UCR10EVHJSR068
  • Manufacturer Name: Rohm
  • Description: RES 0.068 OHM 5% 1/3W 0805
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • Available: 173,582
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about UCR10EVHJSR068 Rohm
    UCR10EVHJSR068 Rohm
    UCR10EVHJSR068 is manufactured by Rohm and is categorized in the SMD Chip Resistors category. UCR10EVHJSR068 is described as RES 0.068 OHM 5% 1/3W 0805. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 9.0V AA SIZE ALKALINE
    View
    Energizer
    Panasonic Electronic
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 10.5V AASIZE ALKALINE