UCR10EVHJSR039 Rohm
  • Part Number: UCR10EVHJSR039
  • Manufacturer Name: Rohm
  • Description: RES 0.039 OHM 5% 1/3W 0805
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • Available: 27,422
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about UCR10EVHJSR039 Rohm
    UCR10EVHJSR039 Rohm
    UCR10EVHJSR039 is manufactured by Rohm and is categorized in the SMD Chip Resistors category. UCR10EVHJSR039 is described as RES 0.039 OHM 5% 1/3W 0805. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    View
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH