UCR10EVHJSR030 Rohm
  • Part Number: UCR10EVHJSR030
  • Manufacturer Name: Rohm
  • Description: RES 0.03 OHM 5% 1/3W 0805
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • Available: 27,232
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about UCR10EVHJSR030 Rohm
    UCR10EVHJSR030 Rohm
    UCR10EVHJSR030 is manufactured by Rohm and is categorized in the SMD Chip Resistors category. UCR10EVHJSR030 is described as RES 0.03 OHM 5% 1/3W 0805. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER GREY 330 OHMS
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    View
    EMC
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN PLUG HOUSING CPC 6POS BLACK