UCR10EVHFSR068 Rohm
  • Part Number: UCR10EVHFSR068
  • Manufacturer Name: Rohm
  • Description: RES 0.068 OHM 1% 1/3W 0805
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • Available: 27,653
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about UCR10EVHFSR068 Rohm
    UCR10EVHFSR068 Rohm
    UCR10EVHFSR068 is manufactured by Rohm and is categorized in the SMD Chip Resistors category. UCR10EVHFSR068 is described as RES 0.068 OHM 1% 1/3W 0805. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Volgen America - Kaga Elect
  • Description
    BATTERY CHARGER 12VDC 800MA
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 12V 17AH
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY LEAD ACID 12V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 45W
    BATTERY LEAD ACID 12V 3.4AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 7.2AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 2.2AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 20W
    BATTERY LEAD ACID 12V 1.3AH