UCR10EVHFSR050 Rohm
  • Part Number: UCR10EVHFSR050
  • Manufacturer Name: Rohm
  • Description: RES 0.05 OHM 1% 1/3W 0805
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • Available: 20,841
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about UCR10EVHFSR050 Rohm
    UCR10EVHFSR050 Rohm
    UCR10EVHFSR050 is manufactured by Rohm and is categorized in the SMD Chip Resistors category. UCR10EVHFSR050 is described as RES 0.05 OHM 1% 1/3W 0805. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA
    View
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM