UCR10EVHFSR036 Rohm
  • Part Number: UCR10EVHFSR036
  • Manufacturer Name: Rohm
  • Description: RES 0.036 OHM 1% 1/3W 0805
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • Available: 27,776
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about UCR10EVHFSR036 Rohm
    UCR10EVHFSR036 Rohm
    UCR10EVHFSR036 is manufactured by Rohm and is categorized in the SMD Chip Resistors category. UCR10EVHFSR036 is described as RES 0.036 OHM 1% 1/3W 0805. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY ALKA 1.5V BUTTON 11.6MM
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA 2=2
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA 2=2
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM