UCR10EVHFSR024 Rohm
  • Part Number: UCR10EVHFSR024
  • Manufacturer Name: Rohm
  • Description: RES 0.024 OHM 1% 1/3W 0805
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • Available: 27,966
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about UCR10EVHFSR024 Rohm
    UCR10EVHFSR024 Rohm
    UCR10EVHFSR024 is manufactured by Rohm and is categorized in the SMD Chip Resistors category. UCR10EVHFSR024 is described as RES 0.024 OHM 1% 1/3W 0805. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE VERT 4X0.076" BLK
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD GUIDE CPCI
    View
    Wakefield-vette
    GUIDE RAIL 4HP RED FOR PCB 220MM
    Essentra Components
    RACK CARD GUIDE "H"TYPE 5.0"
    Keystone Electronics
    GUIDE PC BOARD NYLON 3.5" LONG
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 8.0" 0.08" BK
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 4.5X3.0"
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"