UCR10EVHFSR020 Rohm
  • Part Number: UCR10EVHFSR020
  • Manufacturer Name: Rohm
  • Description: RES 0.02 OHM 1% 1/3W 0805
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • Available: 45,053
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about UCR10EVHFSR020 Rohm
    UCR10EVHFSR020 Rohm
    UCR10EVHFSR020 is manufactured by Rohm and is categorized in the SMD Chip Resistors category. UCR10EVHFSR020 is described as RES 0.02 OHM 1% 1/3W 0805. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    HORIZONTAL RAIL FRONT 84HP
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    CENTER SCREW M2 5X11 KZ 100PCS
    View
    MICRO-SWITCH INCL CABLE A CONN
    Schroff
    3U 175MM SIDE PLATE
    Vector
    PANEL FILLER 3UX4HP ASSEMBLY
    EMC GASKET VERTICAL 6U VERSION 2
    EMC GASKET VERTICAL 3U VERSION 2
    THREADED INSERT M2 5MM 84HP
    Schroff
    ATCA AMC CARRIER KIT MTCA MODULE
    Vector
    T-STRUT 16.85"X1" W/HOLES ALUMNM
    T STRUT 30" X 1" FOR CARD RACK