UCR03EWPFSR047 Rohm
  • Part Number: UCR03EWPFSR047
  • Manufacturer Name: Rohm
  • Description: RES 0.047 OHM 1% 1/4W 0603
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • Available: 33,600
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about UCR03EWPFSR047 Rohm
    UCR03EWPFSR047 Rohm
    UCR03EWPFSR047 is manufactured by Rohm and is categorized in the SMD Chip Resistors category. UCR03EWPFSR047 is described as RES 0.047 OHM 1% 1/4W 0603. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME J1 8-SLOT MONO
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 3UX21SLOT POWER BUGS
    View
    BACKPLANE 6U 2 CHAN VME J1/J2/J0
    BACKPLANE 3U 21 CHAN UNCOMMITTED
    Schroff
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 3U 32BIT 5V
    BACKPLANE VME J2 21-SLOT MONO
    SLOTTED BACKPLANE
    BACKPLANE VME J1 10-SLOT MONO
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"