UCR03EWPFSR022 Rohm
  • Part Number: UCR03EWPFSR022
  • Manufacturer Name: Rohm
  • Description: RES 0.022 OHM 1% 1/4W 0603
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • Available: 27,541
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about UCR03EWPFSR022 Rohm
    UCR03EWPFSR022 Rohm
    UCR03EWPFSR022 is manufactured by Rohm and is categorized in the SMD Chip Resistors category. UCR03EWPFSR022 is described as RES 0.022 OHM 1% 1/4W 0603. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    WASHER COMPRESSION SNP SERIES
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    WAX PROTECTION
    View
    Knowles
    EMC
    Mallory Sonalert
    ACCESSORY; METAL "L" BRACKET; FO
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK