UCR03EVPFSR091 Rohm
  • Part Number: UCR03EVPFSR091
  • Manufacturer Name: Rohm
  • Description: RES 0.091 OHM 1% 1/4W 0603
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • Available: 27,989
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about UCR03EVPFSR091 Rohm
    UCR03EVPFSR091 Rohm
    UCR03EVPFSR091 is manufactured by Rohm and is categorized in the SMD Chip Resistors category. UCR03EVPFSR091 is described as RES 0.091 OHM 1% 1/4W 0603. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM