UCR03EVPFSR075 Rohm
  • Part Number: UCR03EVPFSR075
  • Manufacturer Name: Rohm
  • Description: RES 0.075 OHM 1% 1/4W 0603
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • Available: 26,219
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about UCR03EVPFSR075 Rohm
    UCR03EVPFSR075 Rohm
    UCR03EVPFSR075 is manufactured by Rohm and is categorized in the SMD Chip Resistors category. UCR03EVPFSR075 is described as RES 0.075 OHM 1% 1/4W 0603. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    GUIDE RAIL 220MM HEAVY
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    GUIDE RAIL I/O D 80MM GREY BTTM
    View
    Bivar
    CARD GUIDE VERT 4X0.076" BLK
    Vector
    CARD GUIDE CPCI
    Wakefield-vette
    GUIDE RAIL 4HP RED FOR PCB 220MM
    Essentra Components
    RACK CARD GUIDE "H"TYPE 5.0"
    Keystone Electronics
    GUIDE PC BOARD NYLON 3.5" LONG
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 8.0" 0.08" BK
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 4.5X3.0"
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"