UCR03EVPFLR330 Rohm
  • Part Number: UCR03EVPFLR330
  • Manufacturer Name: Rohm
  • Description: RES 0.33 OHM 1% 1/5W 0603
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • Available: 27,971
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about UCR03EVPFLR330 Rohm
    UCR03EVPFLR330 Rohm
    UCR03EVPFLR330 is manufactured by Rohm and is categorized in the SMD Chip Resistors category. UCR03EVPFLR330 is described as RES 0.33 OHM 1% 1/5W 0603. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 12V 1.3AH
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 6V 3.4AH
    View
    Enersys
    BATTERY LEAD ACID 2V 5AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 7.2AH
    Enersys
    BATTERY LEAD ACID 2V 2.5AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 4.5AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 1.3AH
    Sparkfun Electronics
    BATTERY LITHIUM 3.7V 1AH
    BATT LITH 3V 100MAH COIN 30.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 4.2AH L-FAT A
    BATTERY NIMH 1.2V 3AH SC