UCR03EVPFLR200 Rohm
  • Part Number: UCR03EVPFLR200
  • Manufacturer Name: Rohm
  • Description: RES 0.2 OHM 1% 1/4W 0603
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • Available: 23,406
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about UCR03EVPFLR200 Rohm
    UCR03EVPFLR200 Rohm
    UCR03EVPFLR200 is manufactured by Rohm and is categorized in the SMD Chip Resistors category. UCR03EVPFLR200 is described as RES 0.2 OHM 1% 1/4W 0603. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 6V 4.5AH
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 6V 1.3AH
    View
    Sparkfun Electronics
    BATTERY LITHIUM 3.7V 1AH
    BATT LITH 3V 100MAH COIN 30.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 4.2AH L-FAT A
    BATTERY NIMH 1.2V 3AH SC
    BATT LITH 3V 50MAH COIN 23.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 3.7AH L-A
    BATT LITH 3V 30MAH COIN 23.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 2.1AH A
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM