UCR03EVPFLR120 Rohm
  • Part Number: UCR03EVPFLR120
  • Manufacturer Name: Rohm
  • Description: RES 0.12 OHM 1% 1/4W 0603
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • Available: 27,610
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about UCR03EVPFLR120 Rohm
    UCR03EVPFLR120 Rohm
    UCR03EVPFLR120 is manufactured by Rohm and is categorized in the SMD Chip Resistors category. UCR03EVPFLR120 is described as RES 0.12 OHM 1% 1/4W 0603. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI R 8SLOT 3U 32BT 3.3V
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BACKPLANE VME J1 10SLOT 3U
    View
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 3U 32BIT 5V
    BACKPLANE 4SLOT 3U VME J1
    BACKPLANE 5SLOT 3U VME J1
    Memory Protection Devices
    ZA1030-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    Memory Protection Devices
    12V PLUG AUTO W/FUSE AND GN LED