UCR01MVPFSR082 Rohm
  • Part Number: UCR01MVPFSR082
  • Manufacturer Name: Rohm
  • Description: RES 0.082 OHM 1% 1/8W 0402
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • Available: 54,320
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about UCR01MVPFSR082 Rohm
    UCR01MVPFSR082 Rohm
    UCR01MVPFSR082 is manufactured by Rohm and is categorized in the SMD Chip Resistors category. UCR01MVPFSR082 is described as RES 0.082 OHM 1% 1/8W 0402. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD EJECTOR PCB 1.5" .063" WHT
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD EJECTOR PCB 1.12" .063" WHT
    View
    CARD EJECTOR PCB 1.1" .063" WHT
    Vector
    KIT INJECTOR/EJECTOR TOP/BTM
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, LOCK NUT, 5"
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X4.80
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"