UCR01MVPFSR068 Rohm
  • Part Number: UCR01MVPFSR068
  • Manufacturer Name: Rohm
  • Description: RES 0.068 OHM 1% 1/8W 0402
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • Available: 55,830
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about UCR01MVPFSR068 Rohm
    UCR01MVPFSR068 Rohm
    UCR01MVPFSR068 is manufactured by Rohm and is categorized in the SMD Chip Resistors category. UCR01MVPFSR068 is described as RES 0.068 OHM 1% 1/8W 0402. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 3.0V C SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 3V C SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 3.0V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 3V AA SIZE ALKALINE