UCR01MVPFLR820 Rohm
  • Part Number: UCR01MVPFLR820
  • Manufacturer Name: Rohm
  • Description: RES 0.82 OHM 1% 1/8W 0402
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • Available: 67,200
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about UCR01MVPFLR820 Rohm
    UCR01MVPFLR820 Rohm
    UCR01MVPFLR820 is manufactured by Rohm and is categorized in the SMD Chip Resistors category. UCR01MVPFLR820 is described as RES 0.82 OHM 1% 1/8W 0402. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Soberton
  • Description
    AUDIO MAGNETIC XDCR 4-6V TH
    View
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    AUDIO MAGNETIC XDCR 3-7V TH
    View
    Tdk
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    Tdk
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    Mallory Sonalert
    REPLACEMENT NEMA GASKET FOR ZA &
    Mallory Sonalert
    WASHER COMPRESSION SNP SERIES
    Knowles
    WAX PROTECTION
    Knowles
    EMC
    ACCESSORY; METAL "L" BRACKET; FO
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK