UCR01MVPFLR680 Rohm
  • Part Number: UCR01MVPFLR680
  • Manufacturer Name: Rohm
  • Description: RES 0.68 OHM 1% 1/8W 0402
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • Available: 56,109
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about UCR01MVPFLR680 Rohm
    UCR01MVPFLR680 Rohm
    UCR01MVPFLR680 is manufactured by Rohm and is categorized in the SMD Chip Resistors category. UCR01MVPFLR680 is described as RES 0.68 OHM 1% 1/8W 0402. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    ELECTRONIC HOUSING BASE
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    PANEL PLASTIC 4.9X4.9" FOR NB
    View
    Phoenix Contact
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE
    ELECTRONIC HOUSING COVER
    SIDE ELEMENT
    Hammond
    PANEL REPLACMNT 1593K/J/P/Q/T/X
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1577
    PANEL METAL 14.25X10.43X.06" NBX
    HOUSING LOWER DIN RAIL
    PANEL ALUM 10.02X6.87X0.06"
    Cinch Connectivity
    MODICE ME ENCL STD NO BREATHER
    16POS ELECTRONIC HOUSING KIT