UCR01MVPFLR470 Rohm
  • Part Number: UCR01MVPFLR470
  • Manufacturer Name: Rohm
  • Description: RES 0.47 OHM 1% 1/8W 0402
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • Available: 55,720
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about UCR01MVPFLR470 Rohm
    UCR01MVPFLR470 Rohm
    UCR01MVPFLR470 is manufactured by Rohm and is categorized in the SMD Chip Resistors category. UCR01MVPFLR470 is described as RES 0.47 OHM 1% 1/8W 0402. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Cinch Connectivity
  • Description
    MODICE RIGHT SPRING PLATE
    View
  • Manufacturer Name
    Cinch Connectivity
  • Description
    MODICE LEFT SPRING PLATE
    View
    Amphenol Ltw
    BREATHABLE VENT
    Davies Molding
    CABLE GLAND IP67 14.0-25.0MM
    Serpac
    GASKET FOR BOX 131 132 133
    Serpac
    STANDOFF W/POST
    Schroff
    FRONT PANEL CODING PEGS 100 PCS
    Hammond
    SCREWS BLACK M3.5X12MM 100PK
    C &k Components
    SWITCHLOCK SP 4A 2POS BLACK
    GASKET 5.63 X 3.25 INCH
    Schroff
    SUBRACK DIN RAIL ADAPT 84HP
    GASKET 6.876 X 4.876"