UCR01MVPFLR220 Rohm
  • Part Number: UCR01MVPFLR220
  • Manufacturer Name: Rohm
  • Description: RES 0.22 OHM 1% 1/8W 0402
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • Available: 54,746
  • On Order:
  • Lead-Time:
  • More about UCR01MVPFLR220 Rohm
    UCR01MVPFLR220 Rohm
    UCR01MVPFLR220 is manufactured by Rohm and is categorized in the SMD Chip Resistors category. UCR01MVPFLR220 is described as RES 0.22 OHM 1% 1/8W 0402. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Rohm
    ---> SMD Chip Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  SMD Chip Resistors
    Resistors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.6KHZ 35MM
    View
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    PIEZO CERAMIC BENDER 20MM 4.0KHZ
    View
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.1KHZ 100M
    BUZZER ELEMENT PIEZO 6KHZ 15MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.6KHZ 27MM
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 6.3KHZ
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.6KHZ 27MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.2KHZ 20MM
    Murata
    AUDIO INDICATOR
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.7KHZ 100M
    BUZZER ELEMENT PIEZO 1.2KHZ 50MM
    Cui
    BUZZ ELEM PIEZO FEDBK 6.4KHZ 30V