UCR006YVPFLR560 Rohm
  • Part Number: UCR006YVPFLR560
  • Manufacturer Name: Rohm
  • Description: RES 0.56 OHM 1% 1/10W 0201
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about UCR006YVPFLR560 Rohm
    UCR006YVPFLR560 Rohm
    UCR006YVPFLR560 is manufactured by Rohm and is categorized in the SMD Chip Resistors category. UCR006YVPFLR560 is described as RES 0.56 OHM 1% 1/10W 0201. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME J1 2-SLOT MONO
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 3U 2 CHAN VME J1/J2
    View
    Schroff
    BACKPLANE VME MONO 9SLOT 6U
    Schroff
    BACKPLANE 7SLOT 3U VME J1
    BACKPLANE VME J1 21SLOT 3U
    BACKPLANE VME64X 5SLOT 6U P0
    BCKPLN CPCI R 8SLOT 3U 32BT 3.3V
    BACKPLANE VME J1 10SLOT 3U
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 3U 32BIT 5V