UCR006YVPFLR510 Rohm
  • Part Number: UCR006YVPFLR510
  • Manufacturer Name: Rohm
  • Description: RES 0.51 OHM 1% 1/10W 0201
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about UCR006YVPFLR510 Rohm
    UCR006YVPFLR510 Rohm
    UCR006YVPFLR510 is manufactured by Rohm and is categorized in the SMD Chip Resistors category. UCR006YVPFLR510 is described as RES 0.51 OHM 1% 1/10W 0201. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    SOCKET 12V AUTO SAFETY CAP MNT
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG AUTO LOCKING BLACK W/LED
    View
    SOCKET CIGARETTE INSERT-LOCK MTL
    AUTO DIN SOCKET
    AUTO PLUG
    AUTO DIN SOCKET
    CIGARETTE PLUG PLASTIC
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&CVR
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&COVR
    CORD COIL CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V BARE COIL
    CORD COIL W/LED 5A FUSE DC PLUG