UCR006YVPFLR180 Rohm
  • Part Number: UCR006YVPFLR180
  • Manufacturer Name: Rohm
  • Description: RES 0.18 OHM 1% 1/10W 0201
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about UCR006YVPFLR180 Rohm
    UCR006YVPFLR180 Rohm
    UCR006YVPFLR180 is manufactured by Rohm and is categorized in the SMD Chip Resistors category. UCR006YVPFLR180 is described as RES 0.18 OHM 1% 1/10W 0201. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT LITH 3V 17MAH COIN 12.5MM
    View
    BATTERY LITH 3V 11MAH COIN 9.5MM
    Seiko Inst
    BATT LITH 3V 3.4MAH COIN 6.8MM
    Seiko Inst
    BATT LITH 3V 5.5MAH COIN 6.8MM
    BATT LITH 3V 3.4MAH COIN 6.8MM
    BATTERY LITH 3V 5MAH COIN 6.8MM
    BATTERY LITH 3V 1MAH COIN 4.8MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM