UCR006YVPFLR160 Rohm
  • Part Number: UCR006YVPFLR160
  • Manufacturer Name: Rohm
  • Description: RES 0.16 OHM 1% 1/10W 0201
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about UCR006YVPFLR160 Rohm
    UCR006YVPFLR160 Rohm
    UCR006YVPFLR160 is manufactured by Rohm and is categorized in the SMD Chip Resistors category. UCR006YVPFLR160 is described as RES 0.16 OHM 1% 1/10W 0201. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    EMC GASKET O-RING (1070036-B0)
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    RAIL 84HP CENTER 9MM 2XMOUNT
    View
    SCREW BL ISO7049-ST3 5X9 5-C-Z
    Vector
    PANEL FRONT 6U FOR CARD RACK
    HORIZONTAL RAIL W 10MM EXTENS
    HORIZONTAL RAIL FRONT 84HP
    CENTER SCREW M2 5X11 KZ 100PCS
    MICRO-SWITCH INCL CABLE A CONN
    Schroff
    3U 175MM SIDE PLATE