UCR006YVPFLR120 Rohm
  • Part Number: UCR006YVPFLR120
  • Manufacturer Name: Rohm
  • Description: RES 0.12 OHM 1% 1/10W 0201
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about UCR006YVPFLR120 Rohm
    UCR006YVPFLR120 Rohm
    UCR006YVPFLR120 is manufactured by Rohm and is categorized in the SMD Chip Resistors category. UCR006YVPFLR120 is described as RES 0.12 OHM 1% 1/10W 0201. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Rohm
    ---> SMD Chip Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  SMD Chip Resistors
    Resistors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    BASE ELEMENT W/SNAP FOOT 35MM
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    BASE ELEMENT W/O SNAP FOOT 35MM
    View
    ELECTRONIC BOARD BASE
    ELECTRONIC BOARD BASE
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1558/1558-TF
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1564
    Schroff
    FRNT PNL KIT 3U 4HP CPCI-VME64X