TRR01MZPJ823 Rohm
  • Part Number: TRR01MZPJ823
  • Manufacturer Name: Rohm
  • Description: RES SMD 82K OHM 5% 1/16W 0402
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about TRR01MZPJ823 Rohm
    TRR01MZPJ823 Rohm
    TRR01MZPJ823 is manufactured by Rohm and is categorized in the SMD Chip Resistors category. TRR01MZPJ823 is described as RES SMD 82K OHM 5% 1/16W 0402. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Cui
  • Description
    SPEAKER 8OHM 3W TOP PORT 92DB
    View
  • Manufacturer Name
    Cui
  • Description
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 91DB
    View
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 81DB
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 82DB
    Pui Audio
    SPEAKER 8OHM 500MW TOP PORT 79DB
    Pui Audio
    SPEAKER 8OHM 1.5W TOP PORT 92DB
    SPEAKER 8OHM 1.5W TOP PORT 85DB
    SPEAKER 8OHM 500MW TOP PORT 83DB
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 84DB
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 89DB
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 80DB
    SPEAKER 8OHM 2W TOP PORT 87DB