TRR01MZPJ822 Rohm
  • Part Number: TRR01MZPJ822
  • Manufacturer Name: Rohm
  • Description: RES SMD 8.2K OHM 5% 1/16W 0402
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about TRR01MZPJ822 Rohm
    TRR01MZPJ822 Rohm
    TRR01MZPJ822 is manufactured by Rohm and is categorized in the SMD Chip Resistors category. TRR01MZPJ822 is described as RES SMD 8.2K OHM 5% 1/16W 0402. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    SIDE ELEMENT
    View
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    PANEL REPLACMNT 1593K/J/P/Q/T/X
    View
    Bud Industries
    COVER ABS FOR PB-1577
    Bud Industries
    PANEL METAL 14.25X10.43X.06" NBX
    Phoenix Contact
    HOUSING LOWER DIN RAIL
    PANEL ALUM 10.02X6.87X0.06"
    Cinch Connectivity
    MODICE ME ENCL STD NO BREATHER
    16POS ELECTRONIC HOUSING KIT
    PANEL PLASTIC 10.51X6.69X.13"
    Bopla Enclosures
    BATTERY COMPARTMENT 1(9V)OR2(AA)