TRR01MZPJ275 Rohm
  • Part Number: TRR01MZPJ275
  • Manufacturer Name: Rohm
  • Description: RES SMD 2.7M OHM 5% 1/16W 0402
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about TRR01MZPJ275 Rohm
    TRR01MZPJ275 Rohm
    TRR01MZPJ275 is manufactured by Rohm and is categorized in the SMD Chip Resistors category. TRR01MZPJ275 is described as RES SMD 2.7M OHM 5% 1/16W 0402. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Rohm
    ---> SMD Chip Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  SMD Chip Resistors
    Resistors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY ALKA 1.5V BUTTON 11.6MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA 2=2
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA 2=2
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM