TRR01MZPJ270 Rohm
  • Part Number: TRR01MZPJ270
  • Manufacturer Name: Rohm
  • Description: RES SMD 27 OHM 5% 1/16W 0402
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about TRR01MZPJ270 Rohm
    TRR01MZPJ270 Rohm
    TRR01MZPJ270 is manufactured by Rohm and is categorized in the SMD Chip Resistors category. TRR01MZPJ270 is described as RES SMD 27 OHM 5% 1/16W 0402. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Rohm
    ---> SMD Chip Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  SMD Chip Resistors
    Resistors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    COVER ABS FOR PB-1558/1558-TF
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    COVER ABS FOR PB-1564
    View
    Schroff
    FRNT PNL KIT 3U 4HP CPCI-VME64X
    Phoenix Contact
    ELECTRONIC BOARD BASE
    Phoenix Contact
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM
    BRACKET POLE MNT FOR NEMA BOXES
    Schroff
    HRDWR SLV BRASS PLATED 100 PCS
    DIN RAIL ADAPTER
    POZ SCREW M2.5X11 100 PCS
    TEM-STAT TEMPERATURE CONTROL
    ENCLOSURE TIP UP FEET RAL7016
    CONNECTOR H 15 F