TRR01MZPJ103 Rohm
  • Part Number: TRR01MZPJ103
  • Manufacturer Name: Rohm
  • Description: RES SMD 10K OHM 5% 1/16W 0402
  • Category: SMD Chip Resistors
  • Status:
  • More about TRR01MZPJ103 Rohm
    TRR01MZPJ103 Rohm
    TRR01MZPJ103 is manufactured by Rohm and is categorized in the SMD Chip Resistors category. TRR01MZPJ103 is described as RES SMD 10K OHM 5% 1/16W 0402. Perfect Parts is a supplier of Resistors and other Passives.
    ---> Other parts by Rohm
    ---> SMD Chip Resistors from all manufacturers
    ---> Resistors by sub category
  • More About  SMD Chip Resistors
    Resistors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER 680 OHMS
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER BROWN 1000OHMS
    View
    ACOUSTIC DAMPER GREY 330 OHMS
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    EMC
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN PLUG HOUSING CPC 6POS BLACK