TFZVTR4.3B Rohm
  • Part Number: TFZVTR4.3B
  • Manufacturer Name: Rohm
  • Description: DIODE ZENER 4.3V 500MW TUMD2M
  • Category: Single Zener Diodes
  • Status:
  • More about TFZVTR4.3B Rohm
    TFZVTR4.3B Rohm
    TFZVTR4.3B is manufactured by Rohm and is categorized in the Single Zener Diodes category. TFZVTR4.3B is described as DIODE ZENER 4.3V 500MW TUMD2M. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
    ---> Other parts by Rohm
    ---> Single Zener Diodes from all manufacturers
    ---> Diodes by sub category
  • More About  Single Zener Diodes
    Diodes
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    KIT HINGED PANEL BRACKET
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    2 PCS/SET PAINTED BLACK MOUNTING
    View
    Hammond
    BELT/POCKET CLIP HANDHELD BLACK
    Keystone Electronics
    FERRULE RND HANDLE .156"THR ALUM
    Phoenix Contact
    DIN RAIL ADAPTER
    Schroff
    POZ SCREW M2.5X12.3 100 PCS
    Schroff
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"