TFZGTR6.2B Rohm
  • Part Number: TFZGTR6.2B
  • Manufacturer Name: Rohm
  • Description: DIODE ZENER 6.2V 500MW TUMD2
  • Category: Single Zener Diodes
  • Status:
  • More about TFZGTR6.2B Rohm
    TFZGTR6.2B Rohm
    TFZGTR6.2B is manufactured by Rohm and is categorized in the Single Zener Diodes category. TFZGTR6.2B is described as DIODE ZENER 6.2V 500MW TUMD2. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 8X0.132" BLK
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 6.0"
    View
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6.0" 0.102" BK
    CARD GUIDE DEEP 4.5X0.08" BLK
    CARD GUIDE DEEP 2.5" 0.08" BK
    CARD GUIDE PRESS 3X0.078" BLK
    CARD GUIDE PRESS 2X0.078" BLK
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERT MOUNT LATCHED
    CARD GUIDE NAR 6.0X0.078" NAT
    CARD GUIDE NAR 4.0X0.078" NAT
    CARD GUIDE SNAP 6LX.075"SW NAT
    Calmark - Birtcher
    PCB GUIDE TAINER, COPPER, 2"