TFZGTR5.6B Rohm
  • Part Number: TFZGTR5.6B
  • Manufacturer Name: Rohm
  • Description: DIODE ZENER 5.6V 500MW TUMD2
  • Category: Single Zener Diodes
  • Status:
  • More about TFZGTR5.6B Rohm
    TFZGTR5.6B Rohm
    TFZGTR5.6B is manufactured by Rohm and is categorized in the Single Zener Diodes category. TFZGTR5.6B is described as DIODE ZENER 5.6V 500MW TUMD2. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA 2=2
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA 2=2
    View
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM