TFZGTR3.6B Rohm
  • Part Number: TFZGTR3.6B
  • Manufacturer Name: Rohm
  • Description: DIODE ZENER 3.6V 500MW TUMD2
  • Category: Single Zener Diodes
  • Status:
  • More about TFZGTR3.6B Rohm
    TFZGTR3.6B Rohm
    TFZGTR3.6B is manufactured by Rohm and is categorized in the Single Zener Diodes category. TFZGTR3.6B is described as DIODE ZENER 3.6V 500MW TUMD2. Perfect Parts is a supplier of Diodes and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    GUIDE RAIL 280MM HEAVY
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CARD GUIDE 160MM HVY DUTY ALUM
    View
    Calmark - Birtcher
    PCB GUIDE, NYLON
    GUIDE RAIL 220MM HEAVY
    Wakefield-vette
    GUIDE RAIL I/O D 80MM GREY BTTM
    Bivar
    CARD GUIDE VERT 4X0.076" BLK
    Vector
    CARD GUIDE CPCI
    Wakefield-vette
    GUIDE RAIL 4HP RED FOR PCB 220MM
    Essentra Components
    RACK CARD GUIDE "H"TYPE 5.0"
    Keystone Electronics
    GUIDE PC BOARD NYLON 3.5" LONG
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 8.0" 0.08" BK