TCFGB1C685M8R Rohm
  • Part Number: TCFGB1C685M8R
  • Manufacturer Name: Rohm
  • Description: CAP TANT 6.8UF 16V 20% 1411
  • Category: Tantalum Capacitors
  • Status:
  • Available: 10,640
  • On Order:
  • Lead-Time:
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 9.0V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 10.5V AASIZE ALKALINE
    BATTERY PK 4.5V C SIZE ALKALINE